г. Киев

(044) 592-94-75

(068) 357-52-82

(063) 855-35-95

bubble-show@mail.ru

Детский день рождения
Шоу мыльных пузырей
экзотик шоу
магик шоу
химическое шоу
сказочное космическое представление
шоу мыльных пузырей
шоу мыльных пузырей

Чарівне свято - пам'ять дитинства

пресса про нас Чарівне свято – пам’ять дитинства Свята грають чималу роль в нашому житті. Саме на них ми дозволяємо собі розслабитися й порадуватися життю, поринути в мир радості й весілля.  Напевно відомо, що як свято організувати – так його і проведеш. Бо правильно організоване і сплановане свято – це вже половина успіху. На Україні, та й в усьому світі, давно вже стало популярним запрошувати артистів на дитяче свято, корпоративну або приватну вечірку.

Прозорі кульки, що летять у повітрі та переливаються всіма кольорами веселки. Що це? Ну, звісно ж, кожен знає відповідь – улюблені з дитинства мильні бульки. Ця забава відома ще з давніх часів і залучає як дітей, так і дорослих. Цікавий факт: при розкопках відомого міста Помпеї були знайдені фрески з зображенням дітей, які  видувають мильні бульки. Не менш популярна ця забава і в наш вік високих технологій.

Шоу мильних бульок – це дуже мальовниче і чарівне дійство. Професіонали роблять зі звичайним розчином для мильних бульок таке, що нам і не снилося. Незвичне райдужне шоу зачаровує блиском кольору й різноманіттям форм.  Приголомшливе шоу, яке сьогодні являється одним із самих цікавих проектів світової розважальній індустрії. Київський артист Олег Кушпиль один з перших, хто ще в СРСР почав проводити таку програму.

Кушпиль Олег Миколайович народився в с. Петрівка Полтавської області. Коли хлопчику було 4 роки, мати перший раз в житті повела його в цирк на виставу, і вже тоді він зрозумів, що це «любов з першого погляду» й на все життя. С тих пір Олег Кушпиль не пропускав жодної вистави з новою цирковою програмою. Зі шкільної лави став займатися в гуртку циркового мистецтва й вже тоді мріяв зробити щось незвичне і  чарівне, чого ще ніхто не бачив.

Мрією артиста було створити таке, щоб разом з ним раділи й відпочивали глядачі. Натхненником на створення звичного шоу став маленький син Олега. Радість і щирий подив хлопчика при виді бульбашок, що переливаються, й така ж сама  реакція на них більшості людей не залежно від віку, заставили артиста замислитись над тим, щоб зробити номер з мильними бульками. В той час ані реквізиту, ані розчину ніде не було. І він звернувся до свого кращого друга Володимира Койдана, розповівши йому свою ідею. Вирішити проблему допоміг брат Володимира – Юрій,  хімік-вчений за спеціальністю. Він дав журнали з формулами великих мильних бульок. Це і стало початком «Шоу Мильних Бульок», йшов 1989 рік.

10 років пішло на творчий пошук, і ось нарешті це сталося. В 1999 році, будучи на гастролях в Німеччині, Олег Кушпиль вперше представив своє дітище – «Шоу мильних бульок» – на суд глядачів. Шоу отримало широкий відголосок і швидко стало набувати популярності: Олега часто показували по німецькому телебаченню й писали про нього у пресі. Він працював на сцені Гановерського конгрес-центру, на якій у свій час співав Шаляпін, і на багатьох центральних сценах Німеччини протягом майже 5 років. На Україні вперше «Шоу мильних бульок» було показано в Києве у 2003 році на каналі М1. За ним естафету перейняли «Сніданок з 1+1» (канал 1+1), «Шиканемо» (інтер), Новий канал і знову-таки неодноразово М1.

Зараз активними помічниками Олега стали син Антон і донька Ліза. Це дає артисту додаткові сили і натхнення на створення нових елементів і складових шоу. Останнім його досягненням стала мильна булька діаметром 6м і 30см! 

Сьогодні ви можете побачити це чарівне видовище – чарівний міраж, що з’являється і щезає на очах. Цей ніжний символ дитинства, крихкий і швидкоплинний, створює зворушливу святкову атмосферу, в якій кожен дорослий і дитина зможе відчути себе на сьомому небі. Діти будуть у захваті, й подібне шоу запам’ятається їм більше, ніж клоуни, що вже порядком набридли. Або представте, скільки щирих, по дитячому щасливих емоцій викличе Шоу мильних бульок на вашій свадьбі.

Пам’ятаєте, як раділи у дитинстві, надуваючи чарівні, яскраві мильні бульки? З яким ентузіазмом та щирими емоціями вчили вже дорослими своїх молодших братика чи сестричку, племінників перетворювати мильну піну в безліч веселкових кульок. Зараз, завдяки Олегу Кушпилю і його шоу, можна повернутися в світ дитинства. Побачити неймовірні гігантські бульки самих різних химерних форм, порадуватися феєрверку чи попасти під дощ з бульок, що переливаються всіма кольорами веселки,  бульок різних розмірів – все це реальність. Можливо стати в’язнем мильної бульки-гіганта, оказатися буквально усередині нього, а також побачити, як з чарівної піни будуть виникати 10-метрові круглі мильні бульки, бульки-квадрати…

Ви ніколи не повірите в це, поки не побачите на власні очі. А коли побачите – вже ніколи не зможете забути.

«Справи сімейні»

 
 

Организация праздников